Povinné ručení

Porovnat si ceny povinného ručení nebylo nikdy tak snadné. Zjistěte si zda neplatíte zbytečně moc. Na povinném ručení s námi ušetří 94% řidičů.

Vyplňte formulář a získejte své výhodné povinné ručení

 

 

Máte už vyřízené povinné pojištění Vašeho vozidla? Pokud je Vaší odpovědí ne a navíc Vás zajímá, jak ušetřit, je tento portál určen právě Vám. Máte pocit, že se v nepřeberné nabídce ztrácíte? Zajímají Vás výhodné  nabídky a slevy? Nevíte, jakého poskytovatele si  máte ze spousty nabídek vybrat? To není žádný problém! Náš portál Vám nabízí on line porovnání povinného ručení všech známých pojišťoven během pár minut. Při porovnávání povinného ručení pečlivě dbáme na všechny detaily, jako technické parametry vozu (výkon motoru, objem válců), vlastnosti vozu (účel a druh vozidla, rok výroby), stejně jako osobní informace (např. věk,celková délka pojištění apod). Kromě toho také samozřejmě využíváme všech speciálních smluv na povinné ručení, které máme se všemi pojišťovnami v ČR.

Co musíte udělat Vy?

To je jednoduché - stačí vyplnit jednoduchý formulář a výsledky vidíte během okamžiku. Jakmile zjistíte výsledky, není nic jednoduššího, než že si dané nejlevnější povinné pojištění vyberet, objednát a tím začít rovnou i šetřit. To vše v pohodlí domova bez nutnosti osobního nebo zdlouhavého telefonického kontaktu se spoustou pojišťovacích agentů.

Co nabízíme?

  • Rychlost porovnání povinného ručení bez nutnosti opustit pohodlí domova.
  • Individuální a profesionální přístup.
  • Profesionalitu našich expertů

Nezapomeňte – provozovat motorové vozidlo lze jen s platným povinným ručením! Vyhněte se proto komplikacím, kterými jsou v lepším případě vysoká pokuta, vyplňte formulář a my Vám rádi pomůžeme.